Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Szklarach


Zapraszamy Rodziców, Uczniów i Absolwentów do odwiedzania naszej witryny, śledzenia aktualności oraz fotorelacji z wydarzeń i uroczystości szkolnych w naszej Galerii.

Get Adobe Flash player

Vletsspeak 640x480

Dzień 14 maja 2019r. był dniem kolejnego, już piątego spotkania  uczniów klas 3 i 4 z terenu gminy Hyżne, którzy wzięli udział w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego "Let's speak English" organizowanym w naszej szkole. Najlepsi uczniowie z poszczególnych szkół podstawowych, wyłonieni na etapie szkolnym, reprezentowali swoje szkoły rozwiązując zadania głównie sprawdzające znajomość słownictwa z różnych kręgów tematycznych takich jak: rodzina, szkoła, dom, ubrania, zwierząta, części ciała, czynności itp. Po podliczeniu punktów przez komisję składającą się z nauczycieli języka angielskiego zostały przyznane 3 nagrody:

I miejsce - SP Grzegorzówka

II miejsce - SP Dylągówka

III miejsce - SP wolka Hyżneńska

Gratulujemy zwycięzcom, którzy otrzymalli dyplomy i nagrody rzeczowe. Pozostali reprezentanci szkół również otrzymali dyplomy udziału oraz drobne upominki.

Podczas konkursu odbył się mini koncert solowy uczennicy klasy IV naszej szkoły, Martyny Sieńko - Majchrzak. Uczennica przepięknie wykonała kilka utworów w języku angielskim jak i polskim. Dziękujemy Martynie za uświetnienie imprezy. Radzie Rodziców dziękujemy za zorganizowanie poczęstunku dla uczestników konkursu.

 

2letsspeak4

Już po raz czwarty uczniowie klas 3 i 4 szkół podstawowych w gminie Hyżne spotkali się na Gminnym Konkursie Języka Angielskiego pod nazwą "Let's Speak English", który organizowany był w naszej szkole przez nauczyciela języka angielskiego, p. J. Mitał. Jak sama nazwa konkursu mówi uczestnicy sprawdzali umiejętność posługiwania się słówkami w różnych zakresach tematycznych. Obejrzeli również film, do którego wykonywali odpowiednie zadania. Każda szkoła reprezentowana była przez 2 uczniów. Uczestnicy rozwiązali siedem zestawów zadań. Po podliczeniu punktów jury w składzie p. J. Mitał 9przewodnicząca), p. M. Warchoł, p. D. Żygała, p. M. Kowalska Marciniec oraz p. P. Tur przyznało 3 miejsca.

I miejsce: Szkoła Podstawowa w Hyżnem

II miejsce: Szkoła Podstawowa w Dylągówce

III miejsce: Szkoła Podstawowa w Szklarach

letsspeak4


letsspeak3

W dniu 9 maja 2016r. nasza szkoła była po raz trzeci organizatorem Gminnego Konkursu Języka Angielskiego "Let's Speak English" kierowanego do uczniów klas III - IV z terenu gminy. Pomysłodawcą konkursu jest p. J. Mitał. Wszystkie szkoły odpowiedziały na zaproszenie i reprezentowane były przez dwóch uczniów. Po godzinie zmagań i rozwiązywaniu zadań sprawdzających głównie znajomość słownictwa, komisja konkursowa , w skład której wchodzili nauczyciele języka angielskiego z sześciu szkół, wyłoniła 3 laureatów: SP Dylągówka, SP Grzegorzówka i SP Wólka Hyżneńska. Gratulujemy zwycięzcom.

2letsspeak3


letsspeak2

W naszej szkole w dniu 11 czerwca 2015 odbył się II Gminny Konkurs Języka Angielskiego "Let's speak English", który przeznaczony był dla uczniów klas III i IV ze szkół podstawowych z tereny Gminy Hyżne. Organizatorem olimpiady była pani Joanna Mitał- nauczyciel języka angielskiego. Każda szkoła reprezentowana była przez 2 uczniów, którzy rozwiązując zadania zdobywali punkty dla swojej szkoły. Po podsumowaniu punktów wyłoniono 3 szkoły, które zdobyły najwięcej punktów.

I miejsce dla SP w Grzegorzówce

II miejsce dla SP w Hyżnem

III miejsce dla SP w Brzezówce

Gratulujemy sukcesów!!!

 2letsspeak2

godlo
vulcan
Instrukcja logowania
google
Google Classroom
Praca zdalna 50
EGZAMIN8
rekrutacja new
ferie
280035
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni Tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Razem
339
324
1486
276668
339
9200
280035

 

 

 

  

 

 

  

 

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa w Szklarach  Rights Reserved.